Unibet – zaufało mu już wielu graczy.

Największy bukmacher na rynku skandynawskim to właśnie Unibet. Należącą do Unibetgroupplc spółka zanotowała w 2011 roku zysk na poziomie 154 mln £. Jako jedna z nielicznych firm Unibet jest notowany na Sztokholmskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. W swojej historii Unibet, aż trzykrotnie został uhonorowany Operatorem Roku (2006, 2008, 2009). Jego sekcja zakładów live w 2009 r. Została uznana za najlepszą na świecie według eGaming Rewards.

Największym argumentem przemawiającym za wyborem bukmachera Unibet jest doskonała oferta zakładów sportowych. Blisko 30 dyscyplin, a w tym takie perełki jak polo, trotting, darts, windsurfing, floorball i kilkanaście innych całkowicie niszowych sportów. Jeżeli dodamy do tego mnogość rodzajów zdarzeń do obstawiania, a przede wszystkim bardzo konkurencyjne kursy to kreuje nam się już wizerunek mocnego gracza na rynku e-hazardowym.

Unibet, poza bardzo dobrą ofertą na zakłady bukmacherskie, to także możliwość gry przez telefon komórkowy w usłudze mobilebetting. Skandynawska firma zaliczana jest nie tylko do wypłacalnych, ale i wiarygodnych, cieszących się dobrą opinią wśród graczy.

Bonus powitalny od Unibet,
podwój swój depozyt:
100€ odwiedź