Redbet – nowa jakość na rynku?

Redbet działa w oparciu o licencję wydaną przez rząd Malty. Właścicielem szwedzkiej marki jest Redbet Gaming Ltd, spółka notowana na szwedzkiej i amerykańskiej giełdzie papierów wartościowych. Skandynawski bukmacher należy obecnie do najszybciej rozwijających się firm na rynku hazardowym.

Oferta na zakłady w Redbet jest stale rozbudowywana, ale jeszcze na chwilę obecną nie można porównywać ją do najlepszych. Nie mniej jednak, warto ją prześledzić, choćby ze względu na dość dobrze rozbudowany dział zakładów sportowych. Fani piłki, koszykówki czy tenisa ziemnego, również nie będą mieć powodów do narzekań. Szczególnie kursy na tę ostatnią dyscyplinę, (niska marża, 4.1%) - przyprawiają o zawrót głowy.

Redbet to marka, w którą warto zainwestować swoje fundusze, są wypłacalni, mają niezłą ofertą, popartą dodatkowo przyzwoitymi kursami, a do tego masę ciekawych bonusów. Wiele wersji językowych strony (doliczyliśmy się aż 14!) , bogata sięc opcji płatniczych, czy łatwa nawigacja serwisu sprawiają, że Redbet jest dziś ciekawą alternatywą dla pozostałych bukmacherów internetowych.

Bonus powitalny od Redbet,
podwój swój depozyt:
100€ odwiedź