Pinnacle Sports – najwyższe kursy

Pinnacle Sports – właściwie tej marki nikomu specjalnie przedstawiać nie trzeba. Amerykański bukmacher internetowy, przez wielu graczy uważany za najlepszego i najbardziej przyjaznego dla graczy. Wlaścicielem marki jest amerykański koncern Pinnacle Sports Worldwide z siedzibą w raju podatkowym, na wyspach Curacao. Bukmacher na rynku hazardowym funkcjonuje od 1998 roku.

W czym tkwi wielkość Pinnacle Sports? Przede wszystkim jest to marka bazująca na modelu najwyższych kursów w internecie. Jedynie giełda zakładów Betfair jest w stanie powalczyć na tym polu z Pinnacle Sports. Amerykanie mogą pochwalić się także solidną ofertą na zakłady sportowe, w której nie zabraknie nawet niszowych sportów. Softball, tenis stołowy, jachting, darts, futsal, floorball i wiele innych tego typu dyscyplin, dobrze świadczy o odds compilerach z Pinnacle Sports.

Nie ulega wątpliwości, że Pinnacle to ścisła światowa czołówa w branży zakładów sportowych. Przyjęty model niskich marż, a zarazem wysokich kursów, bogata oferta zakładów, a także ich dostępność (PC, telefon) powoduje, że Pinnacle Sports jest obecnie pozycją absolutnie obowiązkową dla wszystkich graczy.

Bonus powitalny od Pinnacle,
podwój swój depozyt:
100€ odwiedź