Betfair – zakładaj się z graczami!

Betfair to bez wątpienia elita jeśli chodzi o branżę bukmacherską. Brytyjski koncern to tak naprawdę unikalne połączenie klasycznego bukmachera internetowego i giełdy zakładów sportowych. Betfair powstał w 1999 roku, ale swoją działalność rozpoczął nieco później. Właścicielem giełdy jest grupa inwestorów z UK działająca pod szyldem Sporting Exchange Ltd.

Betfair poza rewelacyjną ofertą do gry, rzuca się w oczy przede wszystkim ze względu na bardzo wysokie kursy, które niejednokrotnie konkurują nawet z Pinnacle Sports. Możliwość zakładania się z typerami z całego świata to niewątpliwy atut giełdy zakładów. Co więcej, mamy tu także możliwość tradowania. Trading sportowy to inaczej handlowanie kursami, za pomocą zakładów typu lay i back. Z początku wydaje się to być trudnym przedsięwzięciem, jednak z czasem każdy będzie potrafił przystosować.

Betfair polecamy każdemu, z prostych powodów jest to firma, wiarygodna, bezpieczna i w pełni wypłacalna a do tego, ma już swoją markę i renomę. Co więcej, łączy zalety grania u bukmachera online i bycia bukmacherem internetowym. Ponoć trading to przyszłość bukmacherki więc warto spróbować?

Bonus powitalny od Betfair,
podwój swój depozyt:
100€ odwiedź