888Sport – ligowy średniak

888Sport nie jest firmą szczególnie znaną i rozchwytywaną przez klientów zakładów sportowych w internecie. Z drugiej strony nie można się temu za bardzo dziwić. Do niedawna 888Sport był własnością Partygamming, jednak obecnie bukmachera przejęła nowoutworzona spółka 888 Holdings PLC. Bukmacher internetowy 888Sport jest licencjonowany na Giblartarze i działa zgodnie z licencją Unii Europejskiej.

Pomimo mało znanej marki 888Sport to bukmacher, któremu warto powierzyć swoje środki z kilku powodów. Pierwszy z nich to całkiem przyzwoita oferta na zakłady sportowe, do której naprawdę trudno jest się przyczepić. Kolejny – bardzo dobre kursy. Dość wspomnieć, że 888Sport ma jedną z najniższych marż na piłkę nożną 5.9%! Nie wiele gorzej bukmacher wypada pod kątem koszykówki, siatkówki, hokeja na lodzie, czy sportów typowo amerykańskich.

888Sport to 6 wersji jeżykowych strony, trzy dostępne rodzaje walut (EU, UK i US) kilkanaście opcji płatniczych oraz ciekawa oferta bonusowa. Warto także odnotować, że zakłady bukmacherskie w 888Sport są dostępne przez platformę mobilną (telefon).

Bonus powitalny od 888,
podwój swój depozyt:
100€ odwiedź